افشین افشار
  • افشین افشار

    افشین افشار

    لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

افشین افشار

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 افشین افشار

نوازنده و مدرس گیتار مهندس صنایع مدت ۱۷  سال است که موسیقی را بصورت حرفه ای دنبال می کند اولین معلم او آرش یاسمینی بوده،  گیتار فلامنکو را نزد مهدی محققی و گیتار به شیوه فینگر استایل را نزد فیروز ویسانلو به فرا گرفت .علاقه اش به مباحث آهنگسازی و تئوری باعث شد در محضر استاد وارطان ساهاکیان به تحصیل این دروس بپردازد. ایشان از سال ۸۶ تا کنون در آموزشگاه های موسیقی سطح تهران در سمت مدرس گیتار به آموزش و پرورش هنرجویان در سنین مختلف مشغول می باشند.

 

سخن مدرس

در کلاس هایم  هنرجویانی از سنین مختلف و روحیات مختلف برای یاد گیری گیتار بمن مراجعه می کنند در طی مدت تدریسم متوجه شده ام هیچ روش یکسانی برای دونفر وجود ندارد که بطور کامل آموزش آنها را پوشش دهد زیرا نیازها روحیات و مدل های یادگیری افراد متفاوت است در نتیجه من روش تدریسم را با توجه به این موارد سازمان می دهم و علاوه بر حفظ چهارچوب ها و استانداردی آموزشی همواره آنچه که هنرجوهایم از یادگیری گیتار خواسته اند را مد نظر قرار داده ام سعی کرده ام با درس های سطح بندی شده مهارت های نوازندگی را  بیاموزند و از مدت زمان جلسه کلاس حداکثر بهره را ببرند و جلسه برایشان پر بار باشد. نواختن ساز در سبک های مختلف از نکاتیست که همواره در مورد آن  برای هنرجویانم صحبت می کنم و با اجرای قطعات مختلف از سبک هی مختلف سعی در آشنایی هنرجویانم با سبک های متنوع گیتار دارم تا در ادامه بخوبی بتوانند با شناخت صحیح این سبک ها حوزه مورد علاقه خود را در نوازندگی گیتار پیدا کنند.

گالری ویدیو

اساتید دیگر